Ne paslaptis, kad batai, kaip ir daugelis kitų gaminių, turi savitas tendencijas, kurios keičiasi kasmet. Kaip rodo pardavimai, laisvalaikio batai yra vienas populiariausių pasirinkimų, tačiau tendencijos taip pat keičiasi kasmet. Tad skubame atsakyti į klausimą: kokie laisvalaikio batai bus populiariausi šiais metais?

Gaivios pastelinės spalvos

Vienas kriterijų, kurį būtina paminėti kalbant apie tendencijas, yra spalvos. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad viena svarbiausių šių metų tendencijų sako, kad verta rinktis gaivių pastelinių spalvų laisvalaikio batus – pastelinės rožinės; pastelinės geltonos; pastelinės žalsvos; pastelinės melsvos. Ypač džiugina tai, kad tokios spalvos turi daug savitų privalumų: jos suteiks jūsų įvaizdžiui nuotaikingumo, žaismingumo, įvairovės, be to, atrodysite jaunatviškai. Beje, netrūksta ir nuomonių apie tai, kad tokios spalvos suteikia energijos, žvalumo.

Baltos spalvos raišteliai

Laisvalaikio bateliai labai dažnai neįsivaizduojami be raištelių. Na, o viena šių metų tendencijų sako, kad jei rinksitės laisvalaikio batelius su raišteliais, tai jie būtinai turėtų būti baltos spalvos.

Verta atkreipti dėmesį ir į blizgučius

Nors vyrauja nerašyta taisyklė, kad blizgučiais dekoruoti drabužiai, batai arba aprangos detalės tinka tik išskirtinėmis progomis, laisvalaikio batai įrodo, kad yra kitaip. Viena šių metų tendencijų skelbia, kad tikrai verta rinktis laisvalaikio batus su blizgučiais. Neva tokie batai jums leis ne tik iš aplinkos išsiskirti, bet ir praskaidrins patį paprasčiausią ar tamsiausią įvaizdį. 

Guminiai padai

Šiais metais tvirtinamas ir dar vienas faktas – verta rinktis laisvalaikio batus, turinčius guminius  padus. Ne paslaptis, kad būtent laisvalaikiu neretai skubame įveikti ypač ilgas distancijas per labai trumpą laiką, tad guminiai padai kaip ir yra tai, ko reikia.

Taigi, dabar jau žinote, į kokius laisvalaikio batus šiais metais verta atkreipti dėmesį. Kita vertus, nereikia pamiršti, kad tai dar tikrai nereiškia, kad jau kitais metais jums teks skubėti pirkti kitų laisvalaikio batų, kurie atitiktų kitų metų tendencijas – atminkite, kad kokybiški ir geri  laisvalaikio batai tarnaus ne vienerius metus ir tikrai bus madingi ateityje.