Kokių vonių yra?

Gyvename puikiais laikais. Turėtume džiaugtis, nes nuvykus į artimiausią voniomis prekiaujančią parduotuvę rasime didžiulį asortimentą. Galime rinktis. Laisvė fantazijai. Pirkdami vonią neskubėkite, vonia tai kur kas daugiau, nei savęs priežiura. Vonia – tai poilsis, laikas, kurį praleidžiate su savimi arba dviese, kas tikrai rekomenduotina. Vonios kambaryje mes pradedame ir užbaigiame diena. Planuojame darbus, svajojame, atsipalaiduojame po ilgos ir sunkios darbo savaitės. Bendraujame. Vonia dviem asmenims yra viena geriausių investicijų į ilgalaikių santykių kūrimą. Vonios kambario plotas privalo būti kuo didesnis. Seniai praėjo tie laikai, kuomet vonios kambaryje praleisdavome tik trumpus laiko tarpus dienoje. Šiandien jūs galite susikurti vonios kambarį pagal savo norus. Išreiškite save. Sukurkite tokią atmosferą, kurioje puikiai pailsėtumėte.

Kaip pasirinkti vonią?

Kaip pasirinkti vonią?

Vonių įvairovė stebina. Tad kokių yra vonių?

  • Ketaus vonia – patvarios konstrukcijos, puikiai laiko šilumą, nerūdija. Tokia vonia tarnaus daug metų.
  • Plieninės vonia – atsparios chemijai, plaukų dažams, nesibraižo, greitai iššyla. Plieninės vonios būna padengtos porceliano, emalio sluoksniu.
  • Akrilinės vonia – nerūdija, didelė formų įvairovė, lengvas montavimas.
  • Stiklo pluošto vonia – lengva priežiūra, ypač didelį spalvų ir formų įvairovė.

Prabangioms vonios galima priskirti:

  • Akmens masės vonia – ilgaamžis produktas. Tokia vonia puošia vonios kambarį ir sukuria įpatingą atmosferą. Akmens masė vonios tarnauja visą gyvenimą, nes atsiradus įbrėžimams lengvai atnaujinamos. Kokybiškos ir išskirtinio dizaino vonios. Labai puiki karščio izoliacija.
  • Žalvarinės ir varinės vonios – išskirtinis produktas siekiantiems susikurti patogų ir komfortabilų gyvenimą. Šios vonios yra gaminamos pagal specialius užsakymus. Jų formos ir dydžiai gali būti pritaikyti prie jūsų norų.
  • Akmeninės vonia – susikurkite SPA savo namuose. Akmeninė vonia, tai išskirtinis gamtos pojūtis. Ieškanties tikro poilsio ir natūralumo. Tokios vonios yra gaminamos iš įvairaus akmens, vienas populiariausių pasirinikimų – marmuras.
  • Medinės vonia – ar kada pagalvojote, kad galėtumėte turėti tokią vonią? Norintiems atrasti kitokius pojučius ir pasijausti tikros gamtos apsuptyje. Pagal kliento pageidavimus gaminamos vonios gali būti išskirtinių formų ir pritaikytos būtent jūms.

Kokių gamintojų vonią rinktis?

Norint išsirinkti tinkamą vonią, bus reikalingos dizainerių, profesionalių pardavėjų ir santechniko paslaugos. Vonia turi atitikti jūsų gyvenimo tempą, norus ir sukurti jaukią vonios kambario pasaulį. Prieš įsigydami vonia kreipkitės į specialistus konsultuokitės dėl dizaino, kainų ir techninių charakteristikų. Labai svarbu atsižvelgti į patį vonios kambarį, jo plotą, dizainą. Rinkoje egzistuoja daugybė vonių gamintojų, bet protingiausia rinktis iš žinomiausių kompanijų siūlomų produktų.

Gerų pirkinių!