Kaip nusprendėte organizuoti savo būsimas vestuves? Kreipsitės į vestuvių planuotojus? O gal vestuves organizuosite patys? Kaip bebūtų, nors vestuvių planuotojų paslaugos pastaraisiais metais yra labai populiarios, vis dėlto didžioji dalis būsimų vestuvininkų savo vestuves imasi planuoti patys. Taigi, jei ir jūs vestuves planuosite savo pačių rankomis, pirmiausia sudarykite planą, kurį įgyvendinsite su dideliu atidumu, kruopštumu ir atsidavimu – tai padės užtikrinti, kad jūsų šventė bus pati gražiausia ir tobuliausia.

Be abejo, reikėtų labai gerai įvertinti savo plano realumą. Įdomu, ką turime galvoje sakydami „realumą“? Kai kurie būsimi jaunavedžiai yra labai užsidegę ir entuziastingai nusiteikę, kad pamiršta apie tai, jog kiekvienas papildomas išskirtinis sprendimas įtakoja ir vestuvinį biudžetą. Trumpiau tariant, kuo didesni būsimų vestuvininkų poreikiai, tuo daugiau pinigų reikia investuoti. Todėl jei jūsų biudžetas yra ribotas, puikiai suprantama, kad reikėtų įvertinti tikrąsias savo galimybes ir lūkesčius. Kai tai padarysite, jums kils kur kas mažiau įvairių nepatogumų.

Taip pat labai aktualu ir tai, kiek laiko turite iki savo būsimų vestuvių. Jei liko vos keli mėnesiai, tuomet turite didelę problemą. Tuo tarpu, jei iki jūsų vestuvių liko pusmetis ar vieneri metai, tai yra pakankamas laiko tarpas, kurį visą reikėtų paskirti savo vestuvių organizavimui. Ir net jei jums atrodo, kad vestuvėms tikrai nereikia skirti tiek daug laiko, vos tik pradėsite organizacinius darbus, suprasite, kad klydote.

Be to, svarbu, kad pasirinktumėte įvairių sričių profesionalus. Jiems jokiu būdu neturėtumėte taupyti. Pavyzdžiui, vestuvių fotografė Sigita Gaudutytė pataria ieškoti profesionalių fotografų, kurie specializuotųsi vestuvių fotografavime. Tai jums leistų būti ramesniems dėl būsimų savo gražiausios gyvenime šventės nuotraukų. Taipogi, tokį patį principą galite taikyti ir rinkdamiesi kitų sričių specialistus, pvz., vestuvių vedėjus, dekoratorius, muzikantus ir kt. Jei jūsų šventėje dalyvaus specialistai, tai labai akivaizdžiai atsispindės kiekvienoje šventės akimirkoje.

Na ir žinoma, kuo geresnė bus jūsų nuotaika, tuo smagiau jausis jūsų svečiai ir šeimos nariai, todėl pasistenkite, kad iš jūsų veido neišblėstų plati šypsena ir jūs būtumėte labai pozityviai nusiteikę.