Sveikinimų būna įvairiausių ir įvairiausiomis progomis, bet kone dažniausiai girdimi yra sveikinimai gimtadienio proga. Tokių sveikinimų sulaukiame ne tik mes patys, bet ir sveikiname kitus. Žinoma, neapsieiname be įvairių internetinių puslapių, kurie siūlo sveikinimus įvairioms progoms. Tačiau džiugu, kad kartais sutinkame tokių žmonių, kurie yra gabūs ir sveikinimus kuria patys.

Žinoma, mieliausi sveikinimai yra tie, kurie sukurti konkrečiam žmogui, nes tada tokiame sveikinime atsispindi visi gražiausi to žmogaus būdo ir išvaizdos bruožai, pabrėžiami geriausi darbai, kurie buvo padaryti ne dėl savęs, bet dėl kitų. Sveikinimai, kurie kuriami konkrečiam žmogui, pasižymi nuoširdumu, o ir tas žmogus, kuriam skirtas sveikinimas, jaučia didesnį pasitenkinimą, didesnę pagarbą sveikinančiam. Manau jei mes kiekvienas, sulauktumėme sveikinimo, kuris buvo kurtas specialiai mums, jaustumėmės itin pakylėti ir į tą žmogų žiūrėtume su didesne pagarba, ir jaustumėm, kad tas žmogus mus itin gerai pažysta ir mes esame jam svarbūs. Tačiau ne visi žmonės yra tokie kūrybiški, kartais jiems tiesiog pritrūksta idėjų, bet tai nereiškia, kad mes tam žmogui nesame svarbūs. Žinoma, kartais tai įtakoja ir laiko stoka, dėl to, kai kurie naudojasi internetinių svetainių paslaugomis, ir ten randa ne ką mažiau gražius, bei galbūt tą žmogų atspindinčius sveikinimus. Jei sulaukėte sveikinimo, kurį jau kažkur girdėjote arba jau buvote sulaukę per praeitą gimtadienį, nenusiminkite, nes tas žmogus, kuris jus sveikino tikrai stengėsi, ieškojo tinkamiausio ir jo nuomone, šis sveikinimas buvo pats tinkamiausias ir labiausia atspindintis jus. Žinoma, kai žmogus pats sukuria sveikinimą yra miela, tačiau ne visada tas sveikinimas būna gražus ir šventinis, todėl tokiais atvejais, kai nepasitiki savo kūrybiniais gabumai, geriau pasikliausi jau patikrintais būdais.

Kai ruošiatės sveikinti žmogų, pasirinkite sau tinkamiausią būdą. Jei esate kūrybingas ir itin gerai pažystate jubiliatą, tada galite pasitikėti savo jėgomis, ir sveikinimą kurti patys. Tačiau jeigu kūryba nėra jūsų stiprioji pusė, o jubiliatą pažystate ne itin gerai, tada vertėtų pasikliauti jau patikrintais ir mėgstamais sveikinimai, kurie galbūt atitiks jubiliato tiek išvaizdos, tiek būdo bruožus.