Kada galima pradėti išorinį seo?

Pradėti galima tada, kuomet yra sutvarkyta svetainė, atliktas vidins seo. Ką reiškia sutvarkyta svetainė? Kaip suprasti ji sutvarkyta ar ne? Produktų paslaugų turinys privalo būti išsamus, bet išlaikant balansą. Nereikia teksto vardan teksto. Nepamirškite, jį skaitys jūsų būsimas klientas, tad atlikite viską tinkamai. Aprašymai be fotografijų ar video niekam neįdomūs. Privaloma tekstą pagyvinti aukštos kokybės fotografijomis. Rekomenduotina, kad kuo labiau atspindėtų tekto turinį. Neskubėkite, geriau ilgiau užtrukite ties turinio sutvarkymu, kad ateityje nereiktų grįžti. Internetinės svetainės dizainas turėtų būti optimalus. Neperkrautas spec. efektais. Šioje vietoje, svarbiausia, kad internetinė svetainė puikiai veiktų įvairiose įrenginiuose. Prieš paskutinis darbas pereinant prie išorinio seo – vidinio seo atlikimas. Trumpai, puslapių meta, tittle aprašymų sutvarkymas, protingas vidinių linkų sistemos sukūrimas. P.S. Nepamirškite registracijos google webmaster tools, google analytics!

seo-paslaugos-9

Kam reikalingas išorinis seo?

Šiandien, praktiškai visose srityse yra nemaža konkurencija. Internetinių svetainių gausa verčia užsiimti tokiais darbais, kaip išorinis seo. Norint patekti į pirmas tris (TOP 1-3) pozicijas privalėsite kokybiškai atlikti link building’ą. Būna išskirtinių atvejų, kuomet nereikia nieko daryti. Sutvarkai internetinę svetainę ir palieki kuriam laikui. Ypatingai geras internetinės svetainės turinys ir nelabai didelės konkurencijos sritis. Svetainė automatiškai iškils paieškos sistemose į top pozicijas. Reikia tik tinkamai sutvarkyti vidinį seo. Čia galbūt vienetiniai atvejai. Geriau orentuotis į daugumą ir pasiruošti išorinio seo darbams.

Išorinių nuorodų generavimas.

seo-paslaugos-10

Backlink’ų generavimo šaltiniai gali būti įvairūs. Šiandien rinkoje populiariausi: seo straipsniai, atgalinės nuorodos. Efektyviausia – tai kas naturalu arba labai, labai arti naturalumo. Taip pat kokybė. Kiekviena atgalinė nuoroda privalo turėti aukštus PA, DA, MOZ duomenis (Page authority, domain authority, mozrank). Prie viso šito pridėčiau lankomumą. Kadaise google page rank’as buvo labai svarbus, tačiau tie laikai praeityje. Bendrai kalbant atgalinių nuorodų rinkimo procese reikalingas sveikas protas. Sakyčiau geriau mažiau nuorodų, bet, kad draugiškos jums svetainės būtų realiai veikiančios, turinčios gerą turinį ir žinoma realius lankytojus. Pasinerti vien į skaičių pasaulį būtų labai klaidinga. SEO paslaugos reikalauja supratimo ne tik IT, bet ir loginio mąstymo, leidžiančio įvertinti ir atskirti naudingas svetaines nuo nenaudingų. Google paieškos sistema vartotojams siekia pateikti geriausiai jų užklausą atitinkančią svetainę. Jeigu jūsų svetainės turinys puikus, bet turite daug nevykusių nuorodų, tokiu atveju google supras, kad geriau jau jūs bukite antrame lape. Kaip sakoma, ten kur slepiami lavonai.

Pakalbėkime apie seo straipsnius. Kas jie tokie su kuo valgomi?

seo-paslaugos-14

Žmogaus tingumas privedė prie to, kad atsirado seo straipsniai. Niekas nebenori realiai rašyti normalius straipsnius ir taip generuoti sau atgalines nuorodas. Juk geriausia, kuomet statybos kompanija parašo išsamų straipsnį apie namų statybą ir straipsnis talpinamas manonamai.lt ar statybajums.lt. Šiuose svetainėse lankosi realūs vartotojai besidomintys statybomis. Ir atgalinė nuoroda ir potencialus klientas. Greičiausiai straipsnių publikavimo kainos lemia, tai, kad SEO straipsniai taip plačiai naudojami. Mažas reklamos biudžetas – naudokite seo straipsnius. Nepmirškite kokybės. Kreipkitės į seo straipsnių rašytojus. Žiūrėkite, kad jie būtų profesionalai. Seo straipsnių rašytojų galite rasti tiek google.lt 🙂 tiek IT forume uzdarbis.lt, Užsisakius seo straipsnius svarbu, kur juos talpinsite. Vėl gi tie patys seo straipsnių rašytojai gali atlikti šį darbą, tik viską reikia prižiūrėti. Kaip jau minėjau anksčiau, svarbiausia kokybė. Tekstų rašytojai pasiūlys seo straipsnių katalogus. Peržiūrėkite juos. Patikrinkite pa, da, moz, ip duomenis, lankomumą. Bendrą seo straipsnių katalogo vaizdą. Jeigu tai pats paprasčiausias wordpress blog’as sukurtas per 10min, vargu ar verta talpinti. Svetainė turi atrodyti natūraliai. Internete gausu seo straipsnių šiukšlynų. Kitaip nepavadinsi. Aptikus tokį, bėkite kuo toliau…

Skaitykite visą straipsnį: http://dainralfasgym.lt/verslas/isorinis-seo-link-buildingas/