Kodėl pradedame ieškoti santechniko?

Remontas vienas įdomiausių darbų, kuriuos galima daryti turint savo namus. Juk nieko nėra geriau, nei planuoti kaip atrodys jūsų vonia, virtuvė ar miegamasis kambarys. Kurti dizainą ar ieškoti baldų yra palyginti lengvi darbai. Visas sunkumas prasideda, kuomet reikia idėjas įgyvendinti. Profesionalaus santechniko, plytelių klojėjo ar meistro sugenančio gražiai iškloti parketą reikia gerai paieškoti. Net ir Kaune ar Vilniuje susirasti šių sričių specialistus nėra taip paprasta. Juk geras specialistas dažniausia užimtas, turi daug darbo ir nelabai ieško naujų užsakymų. Užsakymai randa jį patį. Norėdami gražiai įgyvendinti sugalvotus dizaino sprendimus turėsite pasiryžti nelengvam darbui, tačiau kiekvienas geras specialistas, santechnikas yra vertas šio įdirbio. Santechnikos profesionalai padės ne tik, kad sumontuoti dušo kabiną, vonią, bet ir galės patarti, kaip turėtų atrodyti jūsų dizainas, kokius prietaisus pirkti ar kokių gamintojų reikėtų vengti. Specialistai kiekvieną dieną dirba ir susiduria su skirtingais objektais. Jie puikiai žino kokie vamzdžiai yra ilgaamžiai, o kurie tik bus naudingi tam tikrą laiką.

Kaip išsirinkti profesionalą?

Pirmiausia, reikia nuspręsti santechnikos darbams skiriamo biudžeto lubas. Turint konkrečia sumą, bus lengviau ieškoti santechniko. Juk tikrų profesionalų kainos tikrai nėra mažos. Ieškoti gali tekti ne tik Kaune, Vilniuje tačiau ir kituose miestuose. Kartais yra naudingiau, kuomet specialistas atvyksta iš kito miesto, nei samdyti vietinį, kuris nelabai išmano savo darbą. Ieškodami santechniko pirmiausia apklauskite savo giminaičius. Kas iš jų gali rekomenduoti tikrą santechnikos asą. Sekantis žingsnis – draugai, pažįstami, bendradarbiai ar kaimynai. Juk išsirinkti reikia geriausia, tad naudokitės visais turimais kontaktais. Tačiau, jeigu taip jau atsitiks, kad nieko gero nerandate, teks keliauti į skelbimų svetaines ar ieškoti paieškos sistemose. Šioje vietoje pirmiausia peržvelkite populiariausius skelbimų portalus. Paskambinkite ir pasikalbėkite su paslaugos teikėju. Išsiaiškinkite kokius darbus jis atlieka, kiek ilgai dirba ir ar turi klientų rekomendacijų. Pasitaiko atveju, kuomet skelbimų svetainėse nėra skelbimų ar specialistai ne aukščiausio lygio. Nepasimeskite ir naudokitės visiems puikiai žinoma „Google“ paieškos sistema. Čia jūs rasite ne vieną internetinę svetainę, kurioje siūlomos analogiškos paslaugos.

Kokios santechninių darbų kainos Lietuvoje?

Priklausomai nuo miesto ar regiono šių paslaugų kainos labai skirtingai svyruoja. Santechnikos paslaugos Kaunas ar Panevėžys gali skirtis ne dešimt, o kartais net penkiasdešimt eurų. Kodėl taip yra? Aišku, kad miestai skiriasi. Didmiestyje yra daugiau klientų ir daugiau konkurencijos todėl kainos yra visiškai kitos lyginant su mažesniu miestu.