Kokie verslo sprendimai yra pritaikomi kartu su it sprendimais? Tikriausiai esate girdėję apie verslo valdymo sistemas (vvs). Tokios it sistemos diegiamos kiekvienoje didesnėje įmonėje. Turint daug darbuotojų ir kuriant pridėtinę vertę yra reikalingas visų procesų stebėjimas ir analizė. Tokie it sprendimai padeda verslui greičiau augti, taisyti savo klaidas ir kurti dar kokybiškesnį produktą. Čia nėra kalbama vien apie gamybos kompanijas. Didelės paslaugų teikimo įmonės naudoja tokius it sprendimus, kurie padeda optimizuoti visus verslo procesus ir galutiniame rezultate sukruti dar geresnį paslaugos variantą. Taigi, kaip jau supratote it sprendimai versle yra glaudžiai pritaikomi. Daugelis įvairių kompanijų, kuria specializuotas programas. Kaip jau minėjome vvs gali būti tiek gamybos įmonėse, tiek paslaugų teikimo įmonėse. Viskas priklauso nuo to, kokį produktą norite sukurti. Jeigu jūsų kompanija siekia būti rinkos lyderiu, ar nori išlaikyti esamą padėti, tai kompanijai reikia nuolat tobulėti.

Kokie it sprendimai yra dažniausiai sutinkami?

It sprendimu galima laikyti ir paprastos internetinės svetainės sukurimą. Juk tai it pasaulio produktas, kuris masiškai naudojamas visame pasaulyje. Aišku, sudėtingesnis produktas yra elektroninė parduotuvė. Tokios parduotuvės yra kuriamos visame pasaulyje ir gali būti naudingos kiekvienam verslui. Aukštasis it sprendimų pilotažas, tai verslo valdymo sistemos. Tokios sistemos yra naudojamos visame pasaulyje. Taigi it sprendimai gali būti pritaikomi labai plačiai. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių.

Kokie sprendimai populiariausi?

Rinkoje yra daug programų, kurios skirtos verslui. Galime rasti gamybos įmonėms skirtas programas, logistikos sektoriaus ar paslaugų sektoriaus programas. Taip pat egzistuoja buhalterinių paslaugų programos, kurios yra kuriamos jau ne pirmus metus. Visų šių programų tikslas sumažinti verslo procesų skaičių ir optimizuoti darbuotojo atliekamą darbą. Jeigu neturite programos, tai nelabai žinote kokius darbus atlieka kiekvienas darbuotojas. Gal bendrai ir galite papasakoti kokie darbai atliekami, tačiau atsakyti kiek laiškų gauna vadybininkas kiekvieną dieną. Kiek naujų klientų virsta esamais klientais? Norint matyti visus šiuos skaičius reikalingos programos. IT specialistai tam ir dirba, kad jūsų verslui padėtų sukurti tinkamą aplinką. Kiekvienam darbuotojui bus lengviau dirbti, kai jis žinos, kokius darbus reikia atlikti, kiek procesų vyksta jo kasdieniniame darbe. Aišku, svarbu ir kita statistika.