KOKYBIŠKA IR PROFESIONALI BUHALTERINĖ APSKAITA

Vystant veikla susiduriame su problema, kad reguliariai reikia tvarkyti buhalterinius dokumentus. Ir nesvarbu ar jūsų įmonė yra didelė ar maža, tokia prievolė galioja kiekvienai kompanijai. Lietuvoje tik mažųjų bendrijų savininkai gali patys tvarkyti buhalteriją ir jiems nereikia samdyti atskiro buhalterio, tačiau visi UAB turi turėti savo buhalterį arba buhalterinių paslaugų kompaniją. Taigi, pagal kokius kriterijus reikia rinktis buhalterinių paslaugų kompanijas? Pirmiausia, buhalterinė apskaita turi būti teikiama profesionaliai, laikantis LR įstatymų, todėl buhalterinės kompanijos atstovai turi nuolat sekti naujoves. Antras svarbus aspektas, kad buhalterinės kompanijos buhalteriai turi išmanyti kiekvieno verslo subtilybes, nes nuo to priklauso, kokius dokumentus reikia tvarkyti. Aišku, visą informaciją galima rasti internete, todėl pagrindas, kad buhalteris žinotų esminę informaciją. Kiek kainuos buhalterines paslaugos? Buhalterinės apskaitos kainos priklauso nuo įvairių aspektų. Pirmiausia, kaip jau ne kartą minėjome, tai išrašomų sąskaitų kiekis. Kuo daugiau tokių dokumentų, tuo brangiau kainuoja paslaugos. Dar vienas svarbus aspektas, tai yra įmonės darbuotojų skaičius. Juk kuo daugiau įmonėje dirba darbuotojų, tuo daugiau reikia skirti laiko jų atlyginimų skaičiavimui ir informacijos pateikimui valstybinėms institucijoms.

KOKIA KAINA YRA GERA PERKANT BUHALTERINĖS APSKAITOS PASLAUGAS?

Rinkoje ne vienas klientas klausia, kiek realiai gali kainuoti sutvarkyti buhalterine apskaita? Peržiūrėjome ne vieną tokias paslaugas teikiančią kompaniją ir galime drąsiai pasakyti, kad tokių paslaugų kainos prasideda nuo keliasdešimties eurų ir gali siekti kelis šimtus eurų. Tikslios kainos priklauso nuo daugelio įvairių aspektų, tačiau net ir tas pačias užduotis atliekančios kompanijos gali prašyti skirtingo uždarbio. Paslaugų kainas labai įtakoja miestas, kuriame perkate paslaugas. Statistiškai didžiuosiuose Lietuvos miestuose tokių paslaugų kainos yra didžiausios. Taigi, jeigu norite sutaupyti, tuomet tokias paslaugas pirkite mažesniuose miestuose. Juk buhalterinės paslaugos gali būti teikiamos nuotoliniu būdų.

Specialistai dažnai rekomenduoja įmonėms, ką daryti vienu ar kitu atveju. Tačiau renkantis buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančią kompaniją, reikia analizuoti jų patirtį. Svarbu, kad net ir nedidelė tokių paslaugų įmonė turėtų daug metų darbinės patirties. Kodėl tai svarbu? Lietuvoje, gana dažnai keičiasi įstatymai. Kuriami nauji. Todėl buhalterinių paslaugų įmonės turi mokėti prisitaikyti prie tokių dinamiškų sąlygų ir gebėti operatyviai spręsti įvairias problemas. Kuo didesnis klientas, tuo daugiau įvairių problemų gali iškilti norint tinkamai tvarkyti buhalterinius dokumentus. Ne viena buhalterinių paslaugų įmonė bendradarbiauja su kitomis tokias paslaugas teikiančiomis įmonėmis, todėl jos tarpusavyje konsultuojasi ir dažnai ieško geriausių sprendimų savo klientams ir dažnu atveju buhalterine apskaita bus atlikta gan kokybiškai

Jugma
8 657 64300
Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308
info@jugma.lt
jugma.lt

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *